Fuss A Népkertért! - Nevezettek

Sorszám Név vagy váltó neve Neme Születési év Állampolgárság A versenyszám kiválasztása Egyesület neve Fizetve
1 Erdődi Péter Férfi 2009 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km) Nomád Terepfutó Suli
2 Erdődi Péter Attila Férfi 1982 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km) Nomád Terepfutó Suli
3 Ersődi Péter Férfi 2009 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km) Nomád Terepfutó Suli
4 Rácz Roland Férfi 1979 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
5 Pusztai Anna 2000 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
6 Drótos Anikó 1974 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
7 Farkas Bettina 1984 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
8 Lénárt László Férfi 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
9 Berki-Lengyel Gyöngyvér 1983 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
10 Papp Attila DJ Pappszy Férfi 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km) CTM BIKE CLUB MISKOLC
11 Krisztina Duch 1992 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km) Miskolc STG
12 Harmat Sándor Férfi 1985 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
13 Obóczki Ádám Férfi 1990 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
14 Petró Réka 2003 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km) MVSI
15 Petró Mónika 1975 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
16 Petró Roland Férfi 1973 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
17 Kériné Orgován Rita 1987 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
18 Horváth Botond Férfi 1988 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
19 dr. Jelcs Zita Gabriella 1991 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
20 Farkas Zoltánn Férfi 1973 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
21 Pallér Zsuzsanna 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
22 Farkas Rozina 2010 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km)
23 Zvada Tamás Férfi 1990 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
24 Zvada Tímea 1992 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
25 Végsőné Irha Melinda 1971 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
26 Végső Dániel Férfi 2004 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
27 Simon Tamás Férfi 1976 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km) Egyéni
28 Simon Zsuzsanna 2005 HUN Kamasz egyéni futam (3 Km) Egyéni
29 Repei Csilla 1971 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
30 Batári Fruzsina 1992 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
31 Dr. Màrtonnè Dr. Bèm Bettina 1984 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
32 Dr. Màrtonnè Dr. Bèm Bettina 1984 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km)
33 Rinyu Zsuzsanna 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
34 Tóth Boglárka 1992 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
35 Bot Adrienn 1985 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km)
36 Dzúró Zoltán Férfi 1968 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
37 Lükő Éva 1969 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km)
38 Kovács Krisztián Férfi 1986 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
39 Árvay Márk Férfi 1978 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km) Miskolci Spuri Team
40 Kósdiné Ferkovics Mária 1979 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
41 Sarkadi Csenge Nóra 2009 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km)
42 Kósdiné Ferkovics Mária 1979 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km)
43 Lajter Tamás Férfi 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
44 Lajter Balázs Férfi 2009 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km)
45 Balázs Andrea 1975 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km)
46 Hock Andrea 1981 HUN Fogd és Fuss! családi futam (1 Km) Hock család
47 Lajter Tamás Férfi 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
48 Lajter Balázs Férfi 2009 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km)
49 Szabó Katalin 1980 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
50 Roppantó Krisztián Férfi 1999 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
51 Varga Máté 1999 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
52 Brányi Panna 1994 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
53 Kardos Ákos Férfi 1999 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
54 Kéri Zsolt Férfi 1984 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
55 Planétáné Balogh Tímea 1982 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)
56 Planéta Nóra 2010 HUN Kölyök egyéni futam (1 Km)
57 Szepesi Nikolett 1990 HUN Felnőtt egyéni futam (5 Km)